Zaterdag 16 maart aanstaande om 18.50 uur staat er een ware klapper van een kampioenswedstrijd op het programma. Het tot nu toe ongeslagen VZOD 3 mag thuis, in de Proosdijhal, aantreden tegen de concurrent uit Sassenheim. TOP 11 zit VZOD op de hielen, en beide teams zijn aan elkaar gewaagd. TOP 11 heeft alleen nog maar van VZOD verloren en dat was maar met 5 punten verschil. Bij winst of gelijkspel mag VZOD 3 zich kampioen noemen, maar daar zal wel voor gestreden moeten worden! 

Festiviteiten en kampioensfeest

In het geval van een kampioenschap, en ook als dat nog even op zich laat wachten, organiseert het derde vlaggenschip een nu al legendarisch kampioensfeest in de kantine van de Proosdijhal. Met muziek van DJ ToReal en acts van onder andere Kees en Rob. 

Tijdens de rust van de wedstrijd zal er een heuse middenlijn-schiet-wedstrijd gehouden worden voor diegene die zich daarvoor geschikt achten. Het is aan te raden niet te strakke blouses aan te trekken.

Tickets en parkeren

Toegangskaarten zijn tot 10 minuten voor de wedstrijd aan de deur verkrijgbaar maar u kunt ook gewoon doorlopen. Parkeren kan voor de deur maar houdt alstublieft ruimte over voor de supportersbussen van TOP. Fakkels en andere soorten vuurwerk zijn in de hal helaas niet toegestaan.

Meet and greet

Na afloop van de wedstrijd is een meet and greet met jouw favoriete spelers van VZOD 3 mogelijk. Vraag naar de voorwaarden.

Standen

In verband met een nog onbekende storing is de stand van VZOD 3 in de zaal al wekenlang niet inzichtelijk op de website, daarom vindt u hieronder speciaal een overzicht.

#Team
1VZOD 391890018479
2TOP/SolarCompleet 111016712132103
3Pernix 61114632124122
4DKV (IJ) 3108460109130
5Helios 39636099120
6Velocitas 6104280108150
7Kleine Sluis 29218084136