Oefenwedstrijden

Wilt u onze vereniging een uitnodiging sturen voor een oefenwedstrijd? Dit kan voor de jeugdteams (F t/m B) naar bart@bitveld.nl. Voor de junioren (A) en senioren kunt u mailen naar arianmaat@live.nl.

Wedstrijdsecretariaat

Het wedstrijdsecretariaat heeft de taak om de teams compleet te krijgen en wordt ondersteund door teambegeleiders. Daarom is het belangrijk dat uw kind zowel bij de trainer/coach als bij de teambegeleider afgemeld wordt. Afmelden voor een wedstrijd kan telefonisch, via app of per e-mail. Afmeldingen vanaf donderdag, door bijvoorbeeld ziekte, graag alleen telefonisch of via app doorgeven. Wanneer u al eerder weet dat uw kind een wedstrijd niet kan spelen, hoort het wedstrijdsecretariaat dat graag z.s.m.

Samenstelling Technische Commissie (TC)

 

Functie

Telefoon

E-mail

Laura Viet

Caroline Oostveen

Wedstrijdsecretariaat sen. & jun. 

06-14056011

06-29331419

laura@vzod.nl

caroline@vzod.nl

Suzan Verheul

Wedstrijdsecretariaat jeugd

06-10527938 suzan@vzod.nl

Ivana van Limpt     

Lisa Dol

Jeugdtrainerscoördinator 06-5758997606-20749132 jeugdtrainerscoordinator@vzod.nl
Arnold Langelaar Voorzitter 06-22335302 arnold@vzod.nl

Tom Teeuwen

Zaalhuur

06-57718930

tom@vzod.nl

Dorien van Leeuwen

Kangoeroecoördinator

06-29225706

doorvl@gmail.com

Leonie Klop Oudercontactpersoon   oudercontactpersoon@vzod.nl
Marlies Meeuwis Secretaris  06-22113006 marlies@vzod.nl
       

 


Teamouder

Binnen de verschillende
jeugdafdelingen wordt gewerkt met teamouders. Hieronder staan de verschillende teamouders per jeugdafdeling:

Team

Teamouder

 

Telefoon

 

F-jeugd

Chantal Stokkel

 

06-54203666

 

E-jeugd

Chantal Stokkel   06-54203666  

D-jeugd

Chantal Stokkel

   06-54203666  

C-jeugd

       

B-jeugd

       

 

Technisch Beleidsplan

Bekijk de laatste
versie van het Technisch Beleidsplan onderaan deze pagina bij de
downloads. In dit document vind u de informatie over visies en doelen van
de vereniging op sportief gebied en het hierbij behorende beleid.

Jeugd Opleidingsplan

De jeugd van VZOD wordt
opgeleid door jeugdtrainers die werken vanuit het Jeugd Opleidingsplan. Een
exemplaar hiervan is te vinden onderaan deze pagina bij de downloads. Vier keer
in het jaar komen alle jeugdtrainers bij elkaar om onder leiding van de
jeugdtrainerscoördinator het beleid door te nemen en te bekijken of het beleid
voldoende wordt toegepast.

Downloads