Oefenwedstrijden

Wilt u onze vereniging een uitnodiging sturen voor een
oefenwedstrijd? Dit kan voor de jeugdteams (F t/m B) naar ronald@vzod.nl. Voor de junioren (A) en senioren kunt u mailen naar arianmaat@live.nl.

Wedstrijdsecretariaat

Het wedstrijdsecretariaat heeft de taak om de teams
compleet te krijgen. Daarom is het belangrijk dat u uzelf of
uw kind zowel bij de trainer/coach als bij het wedstrijdsecretariaat
afmeldt. Afmelden voor een wedstrijd kan telefonisch of per e-mail.
Afmeldingen na woensdag, door bijvoorbeeld ziekte, graag alleen telefonisch
doorgeven. Wanneer u al eerder weet dat uw kind een wedstrijd niet kan
spelen, hoort het wedstrijdsecretariaat dat graag z.s.m.

Samenstelling Technische Commissie (TC)

 

Functie

Telefoon

E-mail

Tom
Teeuwen

Wedstrijdsecretariaat
zaal sen. & jun.

06-57718930

tom@vzod.nl

Ellen
Dol

Wedstrijdsecretariaat
veld sen. & jun.

06-12632131

ellen@vzod.nl

Claudia
Kunst

Wedstrijdsecretariaat
jeugd

06-14986355

claudia@vzod.nl

Eric
Spaargaren

Jeugdtrainerscoördinator

eric_spaargaren@hotmail.com

Gradus
van Limpt

Senioren-
en juniorentrainerscoördinator

06-41558505

gvanlimpt@online.nl

Dorien
van Leeuwen

Kangoeroescoördinator

doorvl@gmail.com

WGO*

Scheidsrechterscoördinatie

0297-329324

wgo@vzod.nl

Aveline
Maat

Oudercontactpersoon
B en C

0297-346035

mhmaat@gmail.com

Jelle
Ruesink

Oudercontactpersoon
D, E en F

0297-363755

jelle@ruesink.net

Esther
Venema

Wedstrijdkleding

esther.venema@vzod.nl

Bart
in ’t Veld

Voorzitter
TC en bestuurslid

06-22033617

bart.intveld@atos.net

Maaike
Heil

Secretaris
TC

06-45230206

heil-overbeek44@zonnet.nl

* Werkgroep Opleidingen, zie aparte pagina onder Commissies voor
meer informatie

Teamouders

Binnen de verschillende
jeugdafdelingen wordt gewerkt met teamouders. Hieronder staan de verschillende
teamouders per jeugdafdeling:

Afdeling

Teamouder

 

Telefoon

E-mail

F-jeugd

Chantal
Stokkel

 

06-54203666

chantals@vzod.nl

E-jeugd

Chantal
Stokkel

 

06-54203666

chantals@vzod.nl

D-jeugd

Marja
Groenewoud

 

06-54674346

marja@vzod.nl

C-jeugd

Brenda
van Lammeren

 

06-21657386

brenda@vzod.nl

B-jeugd

Brenda
van Lammeren

 

06-21657386

brenda@vzod.nl

 

Technisch Beleidsplan

Bekijk de laatste
versie van het Technisch Beleidsplan onderaan deze pagina bij de
downloads. In dit document vind u de informatie over visies en doelen van
de vereniging op sportief gebied en het hierbij behorende beleid.

Jeugd Opleidingsplan

De jeugd van VZOD wordt
opgeleid door jeugdtrainers die werken vanuit het Jeugd Opleidingsplan. Een
exemplaar hiervan is te vinden onderaan deze pagina bij de downloads. Vier keer
in het jaar komen alle jeugdtrainers bij elkaar om onder leiding van de
jeugdtrainerscoördinator het beleid door te nemen en te bekijken of het beleid
voldoende wordt toegepast.

Downloads