Oefenwedstrijden

Wilt u onze vereniging een uitnodiging sturen voor een
oefenwedstrijd? Dit kan voor de jeugdteams (F t/m B) naar ronald@vzod.nl. Voor de junioren (A) en senioren kunt u mailen naar arianmaat@live.nl.

Wedstrijdsecretariaat

Het wedstrijdsecretariaat heeft de taak om de teams compleet te krijgen en wordt ondersteund door teambegeleiders. Daarom is het belangrijk dat uw kind zowel bij de trainer/coach als bij de teambegeleider afgemeld wordt. Afmelden voor een wedstrijd kan telefonisch, via app of per e-mail. Afmeldingen vanaf donderdag, door bijvoorbeeld ziekte, graag alleen telefonisch of via app doorgeven. Wanneer u al eerder weet dat uw kind een wedstrijd niet kan spelen, hoort het wedstrijdsecretariaat dat graag z.s.m.

Samenstelling Technische Commissie (TC)

 

Functie

Telefoon

E-mail

Laura Viet

Caroline Oostveen

Wedstrijdsecretariaat sen. & jun. 

06-14056011

06-29331419

laura@vzod.nl

caroline@vzod.nl

Ellen Dol

TC lid wedstrijdsecretariaat

06-12632131

ellen@vzod.nl

Suzan Verheul

Wedstrijdsecretariaat
jeugd

06-10527938 suzan@vzod.nl

Ivana van Limpt

Jeugdtrainerscoördinator

 06-57589976

 jeugdtrainerscoordinator@vzod.nl 

Tom Teeuwen

Zaalhuur

06-57718930

tom@vzod.nl

Dorien van Leeuwen

Kangoeroecoördinator

06-29225706

doorvl@gmail.com

Vacature Oudercontactpersoon oudercontactpersoon@vzod.nl

Arnold Langelaar

Voorzitter

06-22335302

arnold@vzod.nl
Marlies Meeuwis Secretaris  06-22113006 marlies@vzod.nl



Teamouder

Binnen de verschillende
jeugdafdelingen wordt gewerkt met teamouders. Hieronder staan de verschillende teamouders per jeugdafdeling:

Team

Teamouder

 

Telefoon

F-jeugd

Chantal Stokkel

 

06-54203666

E-jeugd

n.v.t.  

D-jeugd

Chantal Stokkel

   06-54203666

C-jeugd

Robine Sangers

  06-24984898

B-jeugd

B1 Lisa Dol

B2 Chantal Honselaar

06-20749132

06-52323538


Technisch Beleidsplan

Bekijk de laatste
versie van het Technisch Beleidsplan onderaan deze pagina bij de
downloads. In dit document vind u de informatie over visies en doelen van
de vereniging op sportief gebied en het hierbij behorende beleid.

Jeugd Opleidingsplan

De jeugd van VZOD wordt
opgeleid door jeugdtrainers die werken vanuit het Jeugd Opleidingsplan. Een
exemplaar hiervan is te vinden onderaan deze pagina bij de downloads. Vier keer
in het jaar komen alle jeugdtrainers bij elkaar om onder leiding van de
jeugdtrainerscoördinator het beleid door te nemen en te bekijken of het beleid
voldoende wordt toegepast.

Downloads