Oefenwedstrijden

Wilt u onze vereniging een uitnodiging sturen voor een
oefenwedstrijd? Dit kan voor de jeugdteams (F t/m B) naar ronald@vzod.nl. Voor de junioren (A) en senioren kunt u mailen naar arianmaat@live.nl.

Wedstrijdsecretariaat

Het wedstrijdsecretariaat heeft de taak om de teams compleet te krijgen en wordt ondersteund door teambegeleiders. Daarom is het belangrijk dat uw kind zowel bij de trainer/coach als bij de teambegeleider afgemeld wordt. Afmelden voor een wedstrijd kan telefonisch, via app of per e-mail. Afmeldingen vanaf donderdag, door bijvoorbeeld ziekte, graag alleen telefonisch of via app doorgeven. Wanneer u al eerder weet dat uw kind een wedstrijd niet kan spelen, hoort het wedstrijdsecretariaat dat graag z.s.m.

Samenstelling Technische Commissie (TC)

 

Functie

Telefoon

E-mail

Tom Teeuwen

Wedstrijdsecretariaat
zaal sen. & jun.

06-57718930

tom@vzod.nl

Ellen Dol

Wedstrijdsecretariaat
veld sen. & jun.

06-12632131

ellen@vzod.nl

Claudia Kunst

Wedstrijdsecretariaat
jeugd

06-14986355

claudia@vzod.nl

Ivana van Limpt

Jeugdtrainerscoördinator

 

 jeugdtrainerscoordinator@vzod.nl 

Gradus van Limpt

Trainersbegeleider

06-41558505

gvanlimpt@online.nl

Dorien van Leeuwen

Kangoeroecoördinator

06-29225706

doorvl@gmail.com

Aveline MaatOudercontactpersoon0297-346035mhmaat@gmail.com

Bart in ’t Veld

Voorzitter en bestuurslid Technische Zaken

06-22033617

bart.intveld@atos.net
Maaike HeilSecretaris 06-45230206heil-overbeek44@zonnet.nl


Teambegleiders

Binnen de verschillende
jeugdafdelingen wordt gewerkt met teambegeleiders. Hieronder staan de verschillende teambegeleiders per jeugdafdeling:

Team

Teambegeleider

 

Telefoon

E-mail

F-jeugd

Chantal Stokkel

 

06-54203666

teambegeleider-f1@vzod.nl

E-jeugd

Chantal Stokkel

 

06-54203666

teambegeleider-e1@vzod.nl
teambegeleider-e2@vzod.nl

D-jeugd

Vacature

   

C-jeugd

Tessa Kunst

 06-14824559teambegeleider-c1@vzod.nl

B-jeugd

Esther Dol

 06-40243870teambegeleider-b1@vzod.nl

Voor de D1 en D2 worden nog teambegeleiders gezocht. Wilt u deze functie op u nemen? Neem dan contact op met Claudia Kunst (claudia@vzod.nl). 

 

Technisch Beleidsplan

Bekijk de laatste
versie van het Technisch Beleidsplan onderaan deze pagina bij de
downloads. In dit document vind u de informatie over visies en doelen van
de vereniging op sportief gebied en het hierbij behorende beleid.

Jeugd Opleidingsplan

De jeugd van VZOD wordt
opgeleid door jeugdtrainers die werken vanuit het Jeugd Opleidingsplan. Een
exemplaar hiervan is te vinden onderaan deze pagina bij de downloads. Vier keer
in het jaar komen alle jeugdtrainers bij elkaar om onder leiding van de
jeugdtrainerscoördinator het beleid door te nemen en te bekijken of het beleid
voldoende wordt toegepast.

Downloads